عمیق توافق پاریس انتشار تحقیقات تغییرات آب و هوایی

عمیق: توافق پاریس انتشار تحقیقات تغییرات آب و هوایی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث می ترسیدم فرزندانم را بکشد ، محاکمه زنی که به خاطر رها شدن از دست شوهر معتادش به صورت او اسید پاشید

زن جوان از واکنش‌ها و آزارهای شوهرش به تنگ آمده بود و دیگر نمی‌توانست او را تحمل کند. پژمان مدام کتکش می‌زد و به برادرش که تازه فوت کرده بود فحاشی می‌کرد.

محاکمه زنی که به خاطر رها شدن از دست شوهر معتادش به صورت او اسید پاشید/می ترسیدم فرزندانم را بکشد

عبارات مهم : توهین ها

زن جوان از واکنش‌ها و آزارهای شوهرش به تنگ آمده بود و دیگر نمی توانست او را تحمل کند. پژمان مدام کتکش می زد و به برادرش که تازه فوت کرده بود فحاشی می کرد.

ایران نوشت: ناسزاگویی های پژمان آنقدر ادامه داشت تا اینکه یک ماه قبل خواب برادرش را دید. پسر جوان صورتش را گرفته بود و از پژمان به خاطر کتک هایی که به او می زد شکایت داشت. همین خواب باعث شد تا مینا در تصمیمی که در سر داشت راسخ تر شود و هر بار که شوهرش توهین ها را شروع می کرد او زیاد به تصمیمش فکر می کرد.

این ماجرا ادامه داشت تا اینکه ساعت 4 صبح 17 مرداد امسال زمانی که پژمان در خواب بود او مایع تمیز کننده را داخل ظرف ماستی ریخت و روی صورت همسرش پاشید. بلافاصله هم با اورژانس تماس گرفت و پژمان به بیمارستان انتقال داده شد.

می ترسیدم فرزندانم را بکشد ، محاکمه زنی که به خاطر رها شدن از دست شوهر معتادش به صورت او اسید پاشید

مرد 38 ساله تحت عمل جراحی قرار داده شد و از پوست پایش به صورتش پیوند زدند و از آنجا که در خواب این اتفاق برایش رخ داده بود، چشم هایش با نخستین عمل جراحی خوب شد.

اما همان روز اول برادرهای پژمان زمانی که از ماجرای اسیدپاشی با خبر شدند از همسر برادرشان شکایت کردند که بدهید ترتیب مینا همان روز بازداشت شد. ولی با توجه به اینکه پرونده پزشکی ناقص بود، مینا با قرار وثیقه آزاد شد.

زن جوان از واکنش‌ها و آزارهای شوهرش به تنگ آمده بود و دیگر نمی‌توانست او را تحمل کند. پژمان مدام کتکش می‌زد و به برادرش که تازه فوت کرده بود فحاشی می‌کرد.

بااین حال زن جوان روز شنبه 4 شهریور جهت دومین بار و با اصرار شوهرش برشکایت، بازداشت شد. او روز گذشته زمانی که در برابر بازپرس محسن مدیر دِه از شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته بود راجع به علت اسیدپاشی گفت: «شوهرم دست بزن داشت و مدام توهین و فحاشی می کرد. چندین بار خواستم از او طلاق بگیرم ولی قبول نکرد.

برای همین تصمیم گرفتم کمی تنبیهش کنم تا راضی به طلاقم شود. با همسرم 19 سال قبل آشنا شدم.آن موقع برادرش مستأجر منزل پدرم بود. بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم. پژمان قبل از آنکه ازدواج کند اعتیاد داشت ولی ترک کرد و بعد از آن به قلیان رو آورد. چهار سال مدام در قهوه منزل ها بود که این بار به سراغ شیشه و کراک رفت. او خیلی من و فرزند هایم را اذیت می کرد و جهت رهایی از دست رفتارهایش چنین کاری انجام دادم. چند روز قبل در خبر رسان تلگرام خواندم که مرد شیشه ای سر فرزند اش را بریده هست. می ترسم که این بلا را سر دختر و پسرم بیاورد.»

پس ازپایان بازجویی ها، متهم روانه بازداشتگاه شد و قرار است بعد از اعلام نظریه پزشکی قانونی، راجع به این پرونده تصمیم گرفته شود.

می ترسیدم فرزندانم را بکشد ، محاکمه زنی که به خاطر رها شدن از دست شوهر معتادش به صورت او اسید پاشید

واژه های کلیدی: توهین ها | عمل جراحی | شکایت کردن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs